Rita Ora dhe Dua Lipa urojnë Kosovën

Rita Ora dhe Dua Lipa urojnë Kosovën

17 February 2019 14:43

Këngëtaret kosovare me famë botërore, Rita Ora dhe Dua Lipa kanë uruar Kosovën për 11 vjetorin e Pavarësisë.

Rita ka uruar me një fotografi nga videoklipi i këngës “Shine Your Light”, që e kishte realizuar në Kosovë në vitin 2012.

Ndërkaq, Dua e ka uruar me një foto të saj, ku shihen shumë flamuj të Kosovës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

From Kosovo to the world. Happy Independence Day!! Ju duaaaaa ??? thank you @dualipakaz for this edit xx

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme