“Thell” kënga e re nga Flaka Krelani

“Thell” kënga e re nga Flaka Krelani

14 February 2019 12:25

Flaka Krelani ka publikuar këngën e saj më të re “Thell”.

Tekstin dhe melodinë e ka shkruar Flaka Krelani, transmeton Koha.net.

Producent i këngës është XHODB, derisa për videon është përkujdesur Drilon Pantina.

Kënga është incizuar në studion “J2L Records”.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme