Rita Ora, fytyra e kampanjës reklamuese të “ESCADA-s”

Rita Ora, fytyra e kampanjës reklamuese të “ESCADA-s”

14 January 2019 14:04

Një tjetër lajm i mirë ka ardhur për Rita Orën.

Sapo u publikua lajmi se këngëtarja me prejardhje kosovare, është bërë fytyra e re e kampanjës reklamuese të markës së njohur të modës, "ESCADA".

Në uebfaqen e kësaj kompanie shkruhet se, Rita e portretizon saktë shpirtin e "ESCADA"-së të një femre të fuqishme dhe lozonjare por e cila është përgjegjëse për të ardhmen e saj.

Image

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme