Era bëhet bionde

Era bëhet bionde

11 January 2019 11:47

Këngëtarja shqiptare Era Istrefi, është kthyer në bionde.

Ndonëse njihet për stilin e saj të veçantë, Istrefi ka eksperimentuar mjaft me pamjen e saj përgjatë këtyre viteve karrierë.

Era istrefi është këngëtarja kosovare e cila depërtoi edhe në tregun ndërkombëtar.

Vëmendje të madhe mori në Kampionatin Botëror “Russia 2018”, e cila u paraqit me këngën “Live it Up”, në duet me Nicky Jam dhe Will Smith.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme