Showbiz

Njeriu më i pasur në botë në një lidhje jashtëmartesore me prezantuesen e FOX

 

Bosi i “Amazon”, Jeff Bezos, dhe bashkëshortja e tij, MacKenzie, do të divorcohen pas një martese 25-vjeçare. Çifti e ka njoftuar lëvizjen në një deklaratë të përbashkët, të mërkurën, në Twitter.

“Pas një periudhe të gjatë së bashku, kemi vendosur të divorcohemi dhe të vazhdojmë jetën si miq”, tha çifti në një deklaratë.