Showbiz

Gigi Hadid merr titullin “Top Cover Model” për 2018

 

Motrat Gigi dhe Bella Hadid janë dy super-modelet më të kërkuara. Ato janë shumë të suksesshme por edhe konkurrente me njëra-tjetrën.

Gigi i ka rrëmbyer motrës më të vogël titullin duke u kurorëzuar modelja “Top Cover Model”. 23-vjeçarja është shpallur modelja që ka mbuluar më shumë kopertina revistash se çdo kush tjetër për vitin 2018.