Showbiz

Duhet të paguajë 150,000 dollarë për shkak të postimit të fotove të saja pa lejen e fotografit

Duhet të paguajë 150,000 dollarë për shkak të postimit të fotove të saja pa lejen e fotografit

Këngëtarja dhe aktorja Jennifer Lopez është paditur për një foto që postoi në Instagram.

Së shpejti erdhi reagimi i fotografit Michael Stewart, i cili tha se e kishte fotografuar këngëtaren në qershor të këtij viti, transmeton Ksp.