Showbiz

Flaka Krelani publikon këngën e re “Garden”

 

Këngëtarja Flaka Krelani ka publikuar sot këngën e saj më të re.

Kënga titullohet “Garden”, tekstin dhe melodinë e së cilës e ka shkruar vetë këngëtarja, transmeton Koha.net. Ndërsa, producenti i këngës është XHODB (“Xhimi on de beat”).