Dua Lipa përlotet për dy nominimet Grammy

Dua Lipa përlotet për dy nominimet Grammy

07 December 2018 16:41

Dua Lipa nuk ka arritur t’i përmbajë lotët pas lajmit që mori se është nominuar për dy çmime Grammy.

Ajo është nominuar për kategorinë e artistet më të mirë të re, dhe vallëzimin më të mirë, transmeton Koha.net.

Lipa ka publikuar një video në Instagram me ç’rast s’mund të përmbajë lotët e gëzimit.

“Dy nominime Grammy. Artistja e re më e mirë dhe vallëzimi më i mirë për këngën ‘Electicity’. Jam shumë e përulur dhe mirënjohëse. Faleminderit”, ka shkruar Lipa.

Kujtojmë se në garë për Artistin e ri të vitit është nominuar edhe Bebe Rexha, që po ashtu ka qarë nga gëzimi kur ka marrë këtë lajm.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme