Showbiz

Dua Lipa e Bebe Rexha nderohen nga “Variety”

Dua Lipa e Bebe Rexha nderohen nga “Variety”
Foto: Dua Lipa / IG
 

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare, Dua Lipa dhe Bebe Rexha, kanë krijuar një marrëdhënie shumë të ngushtë me njëra-tjetrën kohë e fundit.

Dy yjet e muzikës shihen pothuajse në çdo ngjarje muzikore bashkë dhe mbështesin njëra-tjetrën.