Showbiz

Ariana Grande sjell “Thank u, next”, ua dedikon ish-të dashurve

 

Kënga më e re e këngëtares së famshme Ariana Grande është lansuar mbrëmë. Këngën e ka publikuar pa videoklip dhe quhet “Thank u, next”.

Këngën ua ka dedikuar ish-të dashurve të saj, Big Sean, Ricky Alvarez, Mac Miller dhe Pete Davidson.