Showbiz

Mariah Carey rikthehet me album të ri

Mariah Carey rikthehet me album të ri

Kthimi i Mariah Careyt u njoftua zyrtarisht. Më 16 nëntor do të mbërrijë albumi i saj i ri me titull “Caution”, katër vjet pas “Me. I am Mariah… The Elusive Chanteuse”. Po ashtu, ajo paralajmëron një turne botëror për vitin e ardhshëm i cili do të quhet “Caution World Tour”.

Albumi do të përfshijë dy këngë single, “GTFO” dhe “With You”, të cilat e çuan emrin e yllit të pop-it në renditjen e hiteve ndërkombëtare.