Eva Longoria sjell në jetë fëmijën e saj të parë

Eva Longoria sjell në jetë fëmijën e saj të parë

20 June 2018 13:02

Aktorja Eva Longoria sapo ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë, Santiago Enrique.

43-vjeçarja dhe bashkëshorti i saj Jose ‘Pepe’ Baston shpërndanë lajmin e lumtur në faqen e parë të revistës “HOLA!”.

Longoria deklaroi se djali i saj ka ardhur në jetë të martën në mbrëmje dhe shprehet se ai është “një mrekulli e vërtetë”.

Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme