“Te Linda” me receta në një ambient festiv

“Te Linda” me receta në një ambient festiv

28 December 2019 18:01

Ambient festiv së bashku me receta festive do të na sjell edhe këtë vit Linda.

Muzikë të bukur shqipe do të luajë grupi String String, derisa Linda do të gatuajë receta të ndryshme, si: muskuj në tavë, bukë me arra dhe sallat festive.

“Te Linda” transmetohet në KTV më 31 dhjetor në ora 17:15.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme