Pite me spinaq dhe kërpudha

Pite me spinaq dhe kërpudha

17 December 2018 20:45

Festat e fundvitit po afrohen. Ne gjithmonë jemi në kërkim të recetave të shijshme.

Këtë herë, “Te Linda” sjell pite me spinaq e kërpudha, në formë më ndryshe.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme