Episodi 15 – Ekografia e rritjes dhe zhvillimit

28 June 2019 15:19

Në episodin e 15-të të emisionit “Mrekullia” në KTV, mund të mësoni më shumë për ekografinë e rritjes dhe zhvillimit.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme