Metro

Policia gjobit personat me biçikleta dhe trotinete në sheshet e Prishtinës

Foto: Driton Paqarada / KOHA
 

Policia ka gjobitur sot personat të cilët kanë lëvizur me biçikleta dhe trotinete elektrike në sheshet e Prishtinës.

Kohëve të fundit është shtuar numri i personave të cilët po lëvizin me trotinete në trotuare dhe sheshe.