Ahmeti: Tregu i ri është në prokurim, tenderi i hapur deri më 10 shkurt

Ahmeti: Tregu i ri është në prokurim, tenderi i hapur deri më 10 shkurt

18 January 2020 12:27

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se tregu i ri i qytetit është në prokurim.

Përmes një postimi në Facebook ai ka thënë se tenderi është i hapur deri me 10 shkurt dhe pas fazës së ankesave mund të fillojmë me ndërtim.

Ai tutje ka postuar disa fotografi përmes të cilave paraqitet projekti i ndërtimit të tregut.

 

Tregu i ri i Qytetit tashmë është në prokurim. Tenderi është i hapur deri me 10 shkurt dhe pas fazës së ankesave mund të fillojmë me ndërtim. #prishtina #treguiri

Posted by Shpend A. Ahmeti on Saturday, January 18, 2020

 

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme