Metro

Ahmeti pas aksidentit në Prishtinë: Të lënduarit nuk janë në gjendje të rëndë

Ahmeti pas aksidentit në Prishtinë: Të lënduarit nuk janë në gjendje të rëndë

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti ka reaguar pas aksidentit që ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani” të kryeqytetit, ku të përfshira ishin nëntë vetura dhe një kamion.

Ai ka thënë se të lënduarit nuk janë në gjendje të rëndë, derisa ka shtuar se beson në zbardhjen e detajeve.