Metro

Granit Xhaka vs Milot Rashica, ndeshja miqësore për Ditën e Çlirimit të Prishtinës

Granit Xhaka vs Milot Rashica, ndeshja miqësore për Ditën e Çlirimit të Prishtinës
 

Me 15 qershor në Prishtinë do të zbarkojnë yjet shqiptare të futbollit, Granit Xhaka dhe Milot Rashica, për të zhvilluar një ndeshje miqësore për nder të 20-vjetorit të çlirimit të kryeqytetit.

Kështu ka bërë të ditur kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një konference për media, ku njoftoi për të gjitha aktivitetet që do të mbahen në muajin qershor për 20 vjetorin e çlirimit të Prishtinës.