Lifestyle

Revista “Vogue” e sugjeron Dua Lipën si inspirim për veshje ndejash

 

Revista prestigjioze e modës “Vogue” e ka shkruar një artikull për këngëtaren me prejardhje kosovare dhe famë botërore, Dua Lipa.

Ajo është listuar si e famshmja e përkryer nga e cila mund të inspirohemi për veshje të festave dhe ndejave të fundvitit, dhe ngjarjeve tjera speciale.