Lifestyle

Njihuni me arsyet pse nuk duhet konsumuar ushqimet e skuqura

Foto: Ilustrim
 

Mishi i skuqur i pulës dhe patatet e skuqura janë padyshim shumë të shijshme.

Por, konsumi i rregullt i tyre mund të jetë vdekjeprurës.