Lifestyle

Çaji i lëvozhgës së patates dhe efektet e tij në qarkullimin e gjakut

 

Patatja është ndër perimet më të pasura me vlera ushqyese.

Kjo perime, e cila përgatitet në qindra receta gatimi, krahas shijes së saj ka dhe shumë vlera shëndetësore për organizmin.