“Programi fluturues i fëmijëve” për më të vegjlit

“Programi fluturues i fëmijëve” për më të vegjlit

20 October 2019 17:04

Emisioni i cili u dedikohet më të vegjëlve në episodin e 8-të do të sjellë materiale të veçanta. Fëmijët do të kenë mundësinë të mësojnë shkronja të reja dhe numra të rinj.

Në rubrikën “Rrëfenja” do të njiheni me një histori tejet interesante derisa nuk do të mungojë as rrugëtimi nëpër botën e fantazisë me personazhet e animuara të emisionit.

PFF transmetohet çdo të shtunë nga ora 16:25 dhe ritransmetohet të dielën në 11:15.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme