Si ta krijoni një dhelpër prej letrës?

Si ta krijoni një dhelpër prej letrës?

12 October 2019 21:43

Në rubrikën Punëdore të "Programit Fluturues të Fëmijëve" është prezantuar hap pas hapi se si mund të krijohet një dhelpër prej letre.

Është fare e lehtë, duhet të keni letra me ngjyra, një laps, një ngjitës dhe gërshërë.

E si mund të krijoni një dhelpër me to mund ta shikoni videon më poshtë.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme