Lëmsh

Vrapuesja kap momentin kur ndiqet nga tre arinj

 

Një vrapuese në Kaliforni ka kapur në video momentin e tmerrshëm kur po ndiqej nga një ari dhe dy këlyshët e saj në një shteg të Sierra Madre.

Videoja e postuar në Instagram nga Laura Gold, tregon tre arinjtë të cilët po vraponin drejt saj në shteg derisa ajo po përpiqej të largohej nga zona.