Lëmsh

60-vjeçari vdes nga sulmi në zemër derisa po e varroste të dashurën që e mbyti

 

Një burrë 60-vjeçar që mbyti të dashurën e tij, vdiq nga një sulm në zemër derisa po e varroste trupin e saj në oborrin e shtëpisë së tyre në Karolinën e Jugut, SHBA, thanë hetuesit, raportoi Associated Press të mërkurën.

Hetuesit gjetën trupin e Joseph Anthony McKinnon të shtunën, pasi fqinjët thirrën dhe raportuan një burrë pa ndjenja në një oborr në Trenton, tha në një deklaratë Zyra e Sherifit të Qarkut Edgefield.