Lëmsh

Italiani i dërgoi para një mashtruesi për 15 vjet, duke menduar se po ia dërgonte modeles së njohur

 

Ish-përfaqësuesi i volejbollit të Italisë, Roberto Cazzaniga, i dërgoi para një gruaje që mendonte se ishte modelja braziliane Alessandra Ambrosio prej vitesh, për të treguar më në fund se pas gjithë kësaj qëndronte një mashtrues 50-vjeçar nga Sardenja.

Sipas mediave italiane, në 15 vjetët e mëparshëm, Cazzaniga i dërgoi rreth 700 mijë euro gruas që mendonte se ishte Alessandra Ambrosio dhe siç e pranoi vetë, gjithçka filloi kur një mik i dha një numër telefoni që dyshohet se i përkiste gruas që ai donte të takohej, shkruan Mirror.