Lëmsh

Burri “tmerrohet” nga filmi horror, bashkëshortja nuk mban dot të qeshurën

 

Reagimi i një burri duke parë film horror është xhiruar në fshehtësi dhe videoja është bërë virale, shkruan Daily Mail.

47-vjeçari Christopher Cruz shihet duke ulëritur për shkak të një skene të frikshme, ndërkohë që gruaja e tij nuk e mban dot të qeshurën.