Lëmsh

Një blogere tregon se si ju mbyll syri pas përdorimit të botoksit

Një blogere tregon se si ju mbyll syri pas përdorimit të botoksit
 

Blogerja nga Chicago, Whitney Buha, ka treguar historinë e saj personale për rrezikun nga ndërhyrjet kozmetike.

Historia filloi para tri javësh kur ajo ndau në Instagram një vizitë për të bërë botoks si zakonisht dhe e gjitha shkoi gabim.