“Koronakurorëzimi”, 220 çifte me maska martohen në Filipine

“Koronakurorëzimi”, 220 çifte me maska martohen në Filipine

23 February 2020 13:49

Maska dhe masa të tjera shtesë janë parë në një ceremoni të përvitshme të dasmave në Filipine.

Masat shtesë kanë ardhur shkaku i kërcënimit nga koronavirusi.

Qyteti Bacolod në Filipine në ceremoninë e sivjetme ka grumbulluar 220 çifte që puthjen e kurorëzimit e bënë duke mbajtur maskat.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme