Lëmsh

Hedh frigoriferin nga shkëmbi në përroskë, Policia almeriane e detyron ta kthejë dhe e dënon me 45 mijë euro

Screenshot
 

Një person që tallej me riciklimin derisa po e hidhte një frigorifer nga një shkëmb, ka tërbuar autoritetet spanjolle, të cilat e kanë urdhëruar atë të shkojë poshtë dhe ta kthejë frigoriferin lart me duar.

Në një video të postuar nga policia lokale (AUGC Guardia Civil) në llogarinë e tyre në Twiiter, burri i paidentifikuar shihet teksa hedh frigoriferin nga një shkëmb në një përroskë në Almeria, para se të kthehet në furgonin e tij, transmeton Koha.net.