Brenda kështjellës së çiftit mbretëror

Brenda kështjellës së çiftit mbretëror

10 May 2019 10:06

Ka pak ditë që princi Harry dhe Meghan Markle sollën në jetën të birin e tyre.

34 vjeçi i martuar me 37 vjeçen, u bënë prindër të Archie Harrison.

Por a e keni menduar ndonjëherë si duket nga brenda shtëpia e çiftit thuajse më të përfolur britanik.

Më poshtë gjeni disa pamje nga ‘kështjella’ e tyre në Windsor.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme