Kronikë

81 vjeçarja hidhet nga ballkoni i ndërtesës ku banonte në veri të Mitrovicës

 

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mbrëmë rreth mesnatës në veri të Mitrovicës.

Burime të KosovaPress-it bëjnë të ditur se Mirjana Pavlloviq, 81 vjeçare, ka rënë nga ballkoni i ndërtesës ku banonte, për motive ende të panjohura dhe nga plagët e marra ka ndërruar jetë në vend.