Kronikë

Digjet një kombibus në Prishtinë

 

Një kombibus është djegur në këto momente afër rrethit të QKUK-së, ku sipas dëshmitarëve nuk ka njerëz të lënduar.

Zjarrfikësit kanë dal në vendin e ngjarjes dhe po lokalizojnë zjarrin. Në vendin e ngjarjes janë edhe Policia e Kosovës.