Aksident i rëndë në Komoran, raportohet për të lënduar

Aksident i rëndë në Komoran, raportohet për të lënduar

26 shtator 2017 21:17

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutash në Komoran, në të cilin po raportohet se ka edhe të lënduar rëndë.

Aksidenti ka ndodhur mes një autoambulance, kamioni dhe një veture.

Portali Koha.net ka kontaktuar me Policinë e Kosovës lidhur me këtë aksident dhe është në pritje të informacioneve.

Image
Image
Image

Komentet

Shto koment

Të ngjashme