Një i moshuar pësoi sulm në zemër në hollin e Kino ABC-së

Një i moshuar pësoi sulm në zemër në hollin e Kino ABC-së

25 shtator 2017 16:16

Ekipet mjekësore po merren me një person që në hollin kinemasë ABC në kryeqytet ka pasur probleme me zemër.

Aktualisht ekipet mjekësore dhe zyrtarë policorë janë në vendin e ngjarjes.

Dyshimet e para janë se një person në moshë ka pësuar sulm në zemër. Ekipi mjekësor i ka thënë gazetares së Koha.netit që po qëndron në vendin e ngjarjes se personi në fjalë ka ndërruar jetë. Detaje tjera tash për tash nuk mund të konfirmohen.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme