Në Rakaj të Ferizajt ia vjedhin në shtëpi 19 mijë euro Foto ilustrim

Në Rakaj të Ferizajt ia vjedhin në shtëpi 19 mijë euro

23 shtator 2017 13:36

Në fshatin Rakaj të Ferizajt, rreth orës )5:30 të mëngjesit të 22 shtatorit në shtëpinë e një familje kanë hyrë hajnat.

Kanë marrë kasafortën e cila fshihte plot 19 mijë euro para të gatshme.

Policia e Kosovës njofton se ka arritur të identifikojë dhe të arrestojë dy të dyshuar meshkuj shqiptarë, të cilët me urdhër të prokurorit janë dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme