Aksident në afërsi të Badovcit

Aksident në afërsi të Badovcit

23 shtator 2017 11:14

Një veturë është përfshirë në një aksident në afërsi të liqenit të Badovcit.

Një dëshmitar ka thënë për portalin Koha.net se në këtë aksident ka qenë e përfshirë vetëm një veturë dhe pas dhjetë minutave policia dhe ambulanca kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar.

Image

© KOHA

Komentet

Shto koment

Të ngjashme