Humb jetën pasi bie nga rimorkio derisa po bartte dru Foto: Ilustrim

Humb jetën pasi bie nga rimorkio derisa po bartte dru

13 September 2017 09:45

Në fshatin Balaj të Ferizajt, dje në orën 19:34, një person ka ndërruar jetë aksidentalisht.

“Viktima mashkull K/Shqiptar, gjersa ishte duke qëndruar në rimorkion e motokultivatorit të mbushur me dru, është rrëzuar nga rimorkio dhe ka pësuar lëndime të rënda trupore. Si pasojë e lëndimeve të marra, viktima ka ndërruar jetë”, thuhet në raportin e Policisë së Kosovës.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për autopsi.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme