Katër të arrestuar në Prizren për marrje me prostitucion Foto: Ilustrim

Katër të arrestuar në Prizren për marrje me prostitucion

12 September 2017 10:30

Janë arrestuar katër persona, një femër shtetase e Shqipërisë dhe tre meshkuj nën dyshimin e bazuar për kryerjen e veprës marrje me prostitucion, thuhet në raportin e sotshëm të Policisë së Kosovës.

Të dyshuarit dërgohen në procedurë të shpejtë në gjykatë, e cila i ka lënë ata të lirë dhe në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur në Prizren gjatë ditës së djeshme.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme