Kërcënon me vrasje familjarët në Hajvali Foto: Ilustrim

Kërcënon me vrasje familjarët në Hajvali

30 August 2017 10:19

Një person është arrestuar nga Policia e Kosovës pasi ka kërcënuar me vrasje familjarët e tij.

Policia e Kosovës njofton se i arrestuari më 27 dhe 29 gusht ka kërcënuar familjarët e tij në Hajvali të Prishtinës.

I dyshuari pas intervistimit, me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme