Kronikë

Bashkëshorti raporton në Polici zhdukjen e gruas në Mitrovicë V.

Një grua është raportuar e zhdukur në fshatin Jabukë të Mitrovicës së Veriut, njoftohet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, të martën.

Rastin e ka lajmëruar në Polici bashkëshorti i saj, derisa ka bërë të ditur se ajo ka dalë nga shtëpia më 22 shtator dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit dhe sipas Policisë hetimet po vazhdojnë.