Kronikë

Arrestohet për vjedhje të mbathjeve sportive në Pejë

 

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë pasi në një dyqan ka vjedhur pajisje të punës, një llaptop dhe disa mbathje sportive.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit dërgohet në mbajtje.