Kronikë

Prishtinasi kërcënon babanë dhe i kërkon para, arrestohet

Prishtinasi kërcënon babanë dhe i kërkon para, arrestohet
 

Dje në Prishtinë është arrestuar një person për kërcënim të babait të tij.

“Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka kërcënuar babanë e tij duke i kërkuar para”, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.