Kronikë

Pesë të arrestuar në Prizren për posedim të substancave narkotike

Pesë të arrestuar në Prizren për posedim të substancave narkotike

Policia e Kosovës ka arrestuar pesë persona në Prizren.

Sipas njoftimit, gjatë kontrollit, në veturën e tyre është gjetur dhe konfiskuar një sasi substance e dyshuar narkotike e llojit marihuanë, në peshë 2.39 gramë.