​Postuan të dhënat e një gruaje në rrjetet sociale, prokuroria nis hetimin Foto: Ilustrim

​Postuan të dhënat e një gruaje në rrjetet sociale, prokuroria nis hetimin

21 February 2020 11:05

Një grua ka raportuar në Policinë e Kosovës, se dy persona kanë publikuar të dhënat e saj personale dhe dokumente në mënyrë të paautorizuar.

Sipas saj, njëri nga ata poston vazhdimisht në rrjetin social Facebook nxitje të urrejtjes ndaj saj.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë, ndërkohë, është informuar prokurori.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme