Zhduket një djalë në Gjilan Foto: REL

Zhduket një djalë në Gjilan

17 February 2020 11:36

Një djalë është raportuar i zhdukur në Gjilan.

Rastin në Polici e ka raportuar babai i viktimës, derisa ka bërë të ditur se ai është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e tij.

Sipas njoftimit, viktima është raportuar i zhdukur më 15 shkurt.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme