Zhduket pllaka përkujtimore e heroit Izet Dema në Istog Foto: Driton Paçarada / KD

Zhduket pllaka përkujtimore e heroit Izet Dema në Istog

16 February 2020 10:25

Policia e Kosovës njofton se është raportuar për zhdukjen e pllakës përkujtimore të heroit Izet Dema në Istog.

Sipas njoftimit për media, policia thotë se ajo nuk është gjetur në lokacionin ku ka qenë e vendosur.

Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë përkatëse policore dhe kanë bërë ekzaminim e vendit të ngjarjes dhe rasti është duke u hetuar.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme