Katër të arrestuar në Prishtinë për armëmbajtje pa leje dhe lëndim trupor Foto: REL

Katër të arrestuar në Prishtinë për armëmbajtje pa leje dhe lëndim trupor

16 February 2020 10:03

Katër persona janë ndaluar e dy prej tyre janë arrestuar për veprat “Lëndim i lehtë trupor’ dhe “Armëmbajtje pa leje”.

Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur më datën 14 shkurt në rrugën “Nëna Terezë” në Fushë Kosovë.

Nga të dyshuarit janë konfiskuar një armë Ekol Special 99 kal 9mm, një karikator dhe dy fishek kal 7.65 mm.

© KOHA. Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.

Komentet

Shto koment

Të ngjashme